Korki i sondy analne

Wyświetlanie 1–40 z 1185 wyników

Korki i sondy analne to gadżety erotyczne dla osób pragnących odkrywać przyjemność ze zbliżeń nie tylko waginalnych. Stymulacja analna to ciekawe urozmaicenie w życiu seksualnym.

Korki analne sposobem na dodatkową stymulację

Uprawianie miłości greckiej świetnie sprawdzają się plugi analne, które są dostępne w wielu wariantach do wyboru. Poszczególne modele różnią się materiałem wykonania, rozmiarem, kształtem, dodatkowymi funkcjami, kolorem, uchwytem. Znajdzie się także coś dla miłośników nowinek technologicznych, a mianowicie korki analne sterowane za pomocą smartfona lub pilota. Wystarczy nacisnąć guzik, aby dać się ponieść erotycznym uniesieniom. Pomimo swoich niewielkich wymiarów sondy analne zapewniają moc wrażeń, dlatego warto je przetestować.

Są to uniwersalne gadżety erotyczne dla mężczyzn i kobiet. Warto po nie sięgnąć w celu lepszego przygotowania się na penetrację dildem lub penisem. Ma to szczególne znaczenie dla osób, które dopiero zaczynają seksem analnym, brakuje im doświadczenia. Korki i zatyczki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych, o wygładzonej powierzchni. Można wobec tego skupić się wyłącznie na odczuwaniu przyjemności, bez obawy o urazy i podrażnienie odbytnicy. Są wyposażone w specjalne zakończenie, który przeciwdziała samoistnemu wysuwaniu i problemom z wyciągnięciem.

Gadżety do stymulacji odbytu w wielu wariantach do wyboru

W przypadku korków analnych można liczyć na ogromny wybór. Występują one wersji dla początkujących i bardziej doświadczonych, lubiących mocniejszego doznania. Zatyczki z ogonem są niezwykle przyjemne w dotyku, puszysta końcówka przyjemnie łaskocze skórę, potęguje rozkosz. Do zabaw erotycznych można sięgnąć także po korek analny z diamentem lub innymi kolorowym kryształem. Ergonomiczny kształt sprawia, że zabawka idealnie dopasowuje się do odbytnicy, co przekłada się na komfort użytkowania.

Dużą popularnością cieszą się sondy i zatyczki z wibracjami ze względu na silniejsze doznania seksualne. Można liczyć na intensywną stymulację, co idealnie sprawdza się dla zaawansowanych użytkowników tego typu gadżetów erotycznych. Jeśli ktoś dopiero planuje zakup swojego pierwszego korka analnego to warto zacząć od czegoś mniejszego, klasycznego. Niewielkie i lekkie plugi sprawdzają się idealnie, a z czasem warto przetestować kolejne modele. Jest w czym wybierać, więc można liczyć na ciągłe doświadczanie czegoś nowego.

Sex Shop jest dla ludzi pełnoletnich +18 LAT

Ta strona przeznaczona jest tylko dla osób dorosłych. Klikając przycisk “Wchodzę” oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią.