Dostępne formy dostawy

Pejcze i baty

Wyświetlanie 1–40 z 97 wyników

Pejcze i baty w erotycznym wydaniu

Jeśli temperatura w sypialni ma zostać mocno podwyższona, to czas sięgnąć po pejcze BDSM. Warto eksperymentować w łóżku, a gadżety erotyczne bardzo w tym pomagają. Jeśli wkradnie się nuda do związku, to batem można szybko się jej pozbyć i na nowo rozbudzić żar pożądania. Nie zawsze delikatne pieszczoty są wystarczające. Pejcze BDSM dostarczą mocnych wrażeń, zwiększą apetyt na więcej. Wiele osób marzy o zostaniu ukaranym w przyjemny sposób, a baty erotyczne idealnie się do tego nadają. Namiętność wskoczy na wyższy poziom, na czym skorzystają partnerzy.

Pejcze są bardzo chętnie wybierane podczas gry wstępnej, aby rozgrzać ciało do czerwoności i przygotować na moc atrakcji. Wspólna zabawa nabierze rumieńców, droczenie się i smaganie po skórze dostarczy nowych, mocnych wrażeń. Gadżety erotyczne są po to, aby cieszyć się wspólnym zbliżeniem, urozmaicić życie intymne. Potrzebuje tego każdy związek, jeśli ma być udany. Pejcze BDSM pozwalają na spełnienie najskrytszych fantazji seksualnych.

Wypróbuj pejcze BDSM, aby doświadczyć niezwykłej przyjemności

Coraz więcej osób interesuje się BDSM, które ma ścisły związek między innymi ze skórzanymi pejczami i batami. Oczywiście warto zakupić także w szereg innych gadżetów, aby móc w pełni cieszyć się niezwykłą przyjemnością. Mogłoby się wydawać, że służą one wyłącznie do zadawania bólu, ale ich celem jest przede wszystkim dawanie rozkoszy. Niezwykle podniecające staje się wcielanie w rozmaite role, odgrywanie scenek związanych z dominacją i uległością. Pieszczenie miejsc intymnych przyjemnym w dotyku pejczem pozwala wznieść się na wyżyny rozkoszy. Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji się o tym przekonać, to czas nadrobić zaległości.

Do wyboru jest wiele batów erotycznych, więc dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Najczęściej kupowane są pejcze skórzane. Można liczyć na ergonomiczną rączkę i wygodę użytkowania. Poszczególne modele batów różnią się kolorami, rozmiarami i dodatkami. Wszystkie oferowane pejcze są wykonane z wysokiej jakości materiałów, w pełni bezpieczne w użyciu. Warto po nie sięgnąć w celu przełamania rutyny w sypialni. Baty BDSM wprowadzą powiew świeżości do dotychczasowego życia seksualnego, więc warto mieć je zawsze pod ręką. Pobudzana pejczem skóra będzie szczególnie wrażliwa na dotyk i gotowa na mocniejsze stymulacje.

Sex Shop jest dla ludzi pełnoletnich +18 LAT

Ta strona przeznaczona jest tylko dla osób dorosłych. Klikając przycisk “Wchodzę” oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią.