Dostępne formy dostawy

Uprzęże

Wyświetlanie 1–40 z 210 wyników

Uprzęże dla miłośników ekscytującej gry w bondage
Erotyczne uprzęże na ciało to wspaniała opcja zarówno dla niej, jak i dla niego. Za ich pomocą można dodać intymnym zbliżeniem nieco pikanterii. Ciało opięte skórzanymi paskami mocno pobudza zmysły. Zapewnia dodatkową stymulację, której szuka wielu kochanków. Uprzęże najczęściej zakłada się na biodra, żebra, piersi i szyję, ale możliwość jest oczywiście więcej. Każdy zaspokoi swoje seksualne potrzeby i spełni erotyczne fantazje. Poszczególne modele różnią się od siebie, ale wszystkie spełniają identyczną funkcję: dostarczają niesamowitych doznań. Idealnie nadają się do zabawy w zniewolenie.

W zależności od tego, kto ma mieć na sobie uprząż, będzie miała ona metalowy pierścień na penisa lub otwór do przypięcia dildo. Wiele osób chętnie sięgnie po uprząż wzbogaconą o wtyczkę analną, co zapewni dodatkową stymulację niewolnikowi. Kolejną propozycją do igraszek BDSM jest uprząż na głowę wyposażona w knebel kulkowy wkładany do ust. Można także wyposażyć się w zestaw do bondge z mankietami na dłonie i kostki, które zapewniają jeszcze więcej możliwości. Jak widać, sypialniane igraszki mogą być niezwykle ekscytujące, dlatego warto sięgnąć po erotyczne uprzęże.
Roznieć żar namiętności w sypialni z uprzężą erotyczną
Jeśli w sypialni ma zostać rozniecony płomień rozkoszy, to nie może zabraknąć jej uprzęży BDSM. To właśnie za jej pomocą osoba dominująca ma możliwość kontrolowania ruchów uległego. Zdecyduje również o tym, jaką pozycję ma przyjąć i o dalszym przebiegu erotycznej gry. Obecność mankietów do krępowania nóg i rąk pozwala na przymocowanie kochanka do ramy łóżka przy użyciu specjalnych zaczepów. Pozostaje tylko poddać się pieszczotom. Warto przekonać się osobiście, jak niezwykle pobudzająco działa brak możliwości wykonywania ruchów i poddawanie się woli dominanta.

Uprzęże można stosować na różne sposoby, jedynym ograniczeniem staje się własna wyobraźnia. Jeśli ktoś lubi eksperymentować w sypialni, to będzie to dla niego idealna opcja. Spędzony w niej czas stanie się źródło niesamowitych doznań. Użytkowanie uprzęży jest niezwykle łatwe nawet w przypadku bardziej zaawansowanych modeli. Korzystanie z nich jest skutecznym sposobem na spotęgowanie pożądania u dominującego i wyostrzenie zmysłów u uległego. Intymne zbliżenia zyskają zupełnie nowego wymiaru.Pora przenieść się do miłosnego raju.

Sex Shop jest dla ludzi pełnoletnich +18 LAT

Ta strona przeznaczona jest tylko dla osób dorosłych. Klikając przycisk “Wchodzę” oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią.