Lubrykanty i żele intymne

Wyświetlanie 1–40 z 556 wyników

Dlaczego warto sięgać po lubrykanty? Przekonaj się!
Lubrykanty i żele intymne powinny na stałe zagościć w sypialni każdej pary, przydadzą się one wielokrotnie w rozmaitych sytuacjach. Z lubrykantem ochota na erotyczne igraszki bardzo wzrasta. Zapewnia dodatkowe nawilżenie, które jest niezwykle istotne podczas penetracji. Spotęgowane doznania są gwarantowane. Lubrykanty świetnie sprawdzają się także podczas zabawy z gadżetami erotycznymi. Nałożenie na akcesorium żelu nawilżającego umożliwia jeszcze szybsze dojście do punktu kulminacyjnego.

Eksperymentowanie z wibratorem i innymi akcesoriami staje się czystą przyjemnością z żelem intymnym. Może ona trwać niemalże w nieskończoność. Jeśli parze zależy na dłuższych zbliżeniach, to warto sięgnąć po dobrej jakości lubrykant, idealny podczas każdego namiętnego zbliżenia. Wszelkie zahamowania znikają, gdy tylko kochankowie poczują niezwykły komfort podczas wspólnych zabaw z dodatkowym nawilżeniem. Stosowanie lubrykantów zmniejsza ryzyko pęknięcia prezerwatywy ze względu na większy poślizg i mniejsze tarcie.
Jakie są dostępne żele intymne? Co wybrać?
Do wyboru jest wiele rodzajów lubrykantów. Można zdecydować się na preparat na bazie wody, oleju lub silikonu. Poszczególne lubrykanty różnią się składem, zapachem. W celu uchronienia się przed reakcjami alergicznymi i podrażnieniami warto wybrać żel intymny na bazie wody. Ma on naturalny skład, jest przyjazny dla skóry, nie trzeba martwić się żadnymi plamami. W połączeniu z prezerwatywą będzie to świetne rozwiązanie. Jeśli para decyduje się na uprawianie miłości bez zabezpieczenia, to warto wypróbować lubrykanty na bazie silikonu. Wystarczy ich niewielka ilość w celu uzyskania pożądanych efektów. Przy dużej suchości pochwy będzie to świetne rozwiązanie. Nie trzeba martwić się uczuleniem ani uczuciem lepkości. Żele intymne silikonowe wysychają bardzo powoli.

Olejki roślinne znajdujące się w żelu intymnym zachęcają swoją konsystencją i zapachem. W ich przypadku można liczyć na wspaniałe doznania i działanie pielęgnujące. Warto zdecydować się także na lubrykanty zapachowe i smakowe, to idealna opcja podczas gry wstępnej. W sprzedaży znajdują się także żele wzbogacone o substancje pobudzające, powiększające. Można liczyć również na coś dla miłośników seksu analnego. Tego typu żele intymne zapewniają duży poślizg, co gwarantuje przyjemne doznania partnerom.

Sex Shop jest dla ludzi pełnoletnich +18 LAT

Ta strona przeznaczona jest tylko dla osób dorosłych. Klikając przycisk “Wchodzę” oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią.