Prezerwatywy

Wyświetlanie 1–40 z 129 wyników

Dlaczego warto stosować kondomy?

Prezerwatywy nadal są najczęściej wybieraną metodą antykoncepcji, co wynika w dużej mierze z łatwego dostępu, ogromnego wyboru, niskiej ceny. Można liczyć na mnogość rodzajów i rozmiarów, więc każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Skuteczność prezerwatyw jest bardzo wysoka pod warunkiem, że zostaną prawidłowo założone. Znaczenie ma również zastosowanie kondomów z ważnym terminem, w przeciwnym razie ryzyko zajścia w ciążę może się zwiększyć. Szacuje się, że skuteczność prezerwatyw wynosi około 85%. Nie trzeba martwić się żadnymi negatywnymi konsekwencjami, które niestety pojawiają się chociażby w przypadku antykoncepcji hormonalnej.

Ogromną zaletą prezerwatyw jest ochrona przed chorobami przenoszonymi drogą płciową typu AIDS, kiła, rzeżączka, rzęsistkowica, chlamydioza, żółtaczka zakaźna, opryszczka genitalna, HPV. Można także zapewnić obojgu partnerom wysoki poziom higieny, co przekłada się na większy komfort podczas zbliżeń intymnych. Kondomy rewelacyjnie sprawdzają się w przypadku stosunków waginalnych, oralnych i analnych. Prezerwatywy można mieć zawsze przy sobie, nie zajmują wiele miejsca. Pozwala to być zawsze przygotowanym do zbliżenia, gdy emocje sięgną zenitu i partnerzy zapragną oddać się przyjemności.

Prezerwatywy niejedno mają imię

Wyróżnia się różnego rodzaju kondomy, co przekłada się na ogromny wybór. Nie trzeba ograniczać się do klasyki, dostępne są prezerwatywy w różnych odsłonach, nawet modele będące w stanie zapewnić dodatkowe doznania seksualne. Świetnym przykładem jest kondom z wypustkami. Można liczyć na szybsze osiągnięcie orgazmu, gdyż dodatkowe pierścienie stymulują łechtaczkę. Wspaniałą opcją są także prezerwatywy z dodatkową ilością lubrykantu, co przekłada się na jeszcze lepsze nawilżenie. Stosunek staje się przyjemniejszy, jest to także niezwykle pomocne przy suchości pochwy.

Ciekawym rozwiązaniem będzie użycie prezerwatywy z żelem chłodzącym lub rozgrzewającym, aby zintensyfikować doznania. Nie brakuje również kondomów przedłużających stosunek, pokrytych specjalną substancją. Wiele osób wybiera prezerwatywy nielateksowe, cienkie, przypominające ludzką skórę. W ten sposób można wręcz zapomnieć o kondomie i cieszyć bardziej naturalnymi zbliżeniami. Prezerwatywy mogą mieć nawet różne smaki i zapachy, co pobudza zmysły. Można również przebierać w kolorach i kształtach, dzięki czemu uzyskuje się urozmaicenie w sypialni.

Sex Shop jest dla ludzi pełnoletnich +18 LAT

Ta strona przeznaczona jest tylko dla osób dorosłych. Klikając przycisk “Wchodzę” oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią.